Yumina osobnost od Tajji

3. prosince 2013 v 10:00 | Rin-chan |  Od vás
Další super fanart, který kreslila Tajja. Zbožňuju vaše obrázky, stejně jako zbožňuju dívat se na jednotlivá díla každého z vás, protože každej si postavy mých příběhů představuje trochu jinak. Takhle to vidí Tajja a tohle mi k obrázku napsala:

Ahoj, Rin,
... no, nějak nevím jak začít :D Posledních pár týdnu ve škole jsme toho samozřejmě už moc nedělali, takže jsem přirozeně přemýšlela nad blbostma. Potom mě kupodivu napadlo něco inteligentního - jakpak asi bude pokračovat deník Yumi. Začala jsem nad tím přemýšlet a přitom jsem nakreslila obrázek, který jsem se rozhodla ti věnovat, protože ty tvé povídky jsou vážně něco :)
Asi je jasné, že je to obrázek Yumi. Uprostřed je ona taková, jaká je. Nalevo je pak Duše démona a vpravo Yumiina dobrá stránka, aspoň tak dobrá, jak to u Yumi jde. Zatím se ale spíše projevovala ta zlá, a navíc mi připadá, že k ní má Yumi přece jen o trochu blíž než k té dobré stránce, proto se drží s tou ďáblicí. Doufám, že se líbí.
P.S. Nejspíš jsem přesně nevystihla velikost jejího "dědictví" po Tsunade, ale větší už to skutečně nešlo, okolo mě byli spolužáci :D
S přáním dostatečné inspirace pro další psaní
Tajja
Máš pravdu, skutečně má Yumi asi blíž ke své zlé stránce a jsem ráda, že to tak vidíš i ty. Snažila jsem se zachovat neustálej boj hrdinky o to, jestli je vlastně spíš hodná nebo spíš zlá, protože v ní koluje krev Orochimara. Hodná holka vystupuje ve většině mých příběhů a Yumi měla být jiná, originál - děkuju, že sis všimla.
A ač jsem měla sice míň času, Deníček bude pokračovat dál dokud ho nedopíšu, protože prostě musím =D Zároveň možná budu připravovat i slibovanej Sentarův příběh a Tsunade s Orochimarem - jak se vlastně dali dohromady a vznikla Yumi. Jedna z vás to v emailu nazvala celkem hezky - Datadisky k YD =D
Děkuju Ti ještě jednou, Tajjo a děkuju i všem, co mě pořád čtou =) Vaše Rin
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 tajja tajja | Web | 3. prosince 2013 v 16:26 | Reagovat

Není vůbec zač :-)

2 Konan-chan Konan-chan | Web | 9. prosince 2013 v 18:34 | Reagovat

Moc pěkný :). Yumi je originál už jsem zvědavá jak to sní půjde dál xD. A na ty datadisky se taky těším :) xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama